Plaats: Benalua (Guadix)
Afstanden: 75 km tot vliegveld Granada, 55 km van Granada (centrum)
Open: 1 januari tot 31 december 2013
Kamertypen: Grotwoning (1 slaapkamer), Grotwoning (2 slaapkamers), Grotwoning (3 slaapkamers), Suite
Verzorging: op basis van logies (alle maaltijden mogelijk, HP/VP op aanvraag)
Slapen in het hart van de aarde, een unieke ervaring in de omgeving van Guadix. Een op de Grand Canyon gelijkend gebied waar in de prehistorie een meerbedding lag en de heuvels niet van steen maar van klei zijn en daarom uitermate geschikt voor het uithouwen van grotwoningen. Tot op de dag van vandaag is dit niet alleen een relatief gemakkelijke manier van een woning creëren, maar zeker ook zeer geschikt om te wonen vanwege de stilte en de aangename temperaturen.
Cuevas La Granja bestaat uit 18 gerestaureerde grotwoningen/appartementen die voorheen een grotboerderij vormden. Iedere grotwoning heeft bij de restauratie haar originele karakter behouden maar is voorzien van hedendaags comfort. De woningen/appartementen zijn gelegen aan een gezellig pleintje met tuin. Er zijn faciliteiten voor kinderen als een zwembad en een binnen speelruimte. Het park heeft een restaurant en mogelijkheden voor gebruik van gratis draadloos internet. Op aanvraag heeft u de beschikking over faciliteiten en services als een massage in uw eigen grot, kinderoppas (gratis in juli en augustus van 10:00-14:00) en was- en droogservice.
Cuevas La Granja ligt midden in de natuur en biedt de gelegenheid om ontspannen te genieten van een bijzonder en authentiek verblijf in een grotwoning. De streek Guadix is centraal gelegen tussen Granada, natuurpark Sierra Nevada en de prachtige stranden van Cabo de Gata. Ook de onherbergzame Alpujarras met haar prachtige valleien en witte dorpjes is goed bereikbaar. De vriendelijke gastvrouw biedt een scala aan activiteiten aan als flamenco avonden, bijzondere diners en yoga lessen. Ook worden diverse kinderactiviteiten en cursussen aangeboden, variërend van een taalcursus Spaans tot een danscursus (flamenco), een kookcursus gericht op de Andalusische keuken en een cursus wijnproeven. Op aanvraag kunnen wij u uitgebreid informeren over de mogelijkheden of informeert u er naar bij de receptie.
Dagelijks gaan er vanaf Amsterdam, Rotterdam en Eindhoven rechtstreeks vluchten naar Malaga. Geeft u er de voorkeur aan via Granada te vliegen (met tussenstop in Madrid), dan is dit mogelijk. Na aankomst op de luchthaven reist u vanaf Granada in ongeveer 1 uur naar Cuevas La Granja. Vanaf Malaga duurt uw rit ruim 2 uur, maar u bent dan aanzienlijk goedkoper uit.
Alle 18 grotwoningen (appartementen) zijn eenvoudig maar volledig en comfortabel ingericht met rustieke meubelen, een keuken, woonkamer met openhaard, een badkamer met douche en 1, 2 of 3 slaapkamers. De 2-persoons suites beschikken over een groot woongedeelte, 1 suite heeft een jacuzzi, de andere een hydromassage douche.
Voor al uw maaltijden kunt u terecht in het sfeervolle grotrestaurant. Het is mogelijk te verblijven op basis van half of vol pension.
Bij een verblijf vanaf 7 nachten betaalt u slechts 6 nachten. Er geldt een minimum verblijf van 2 nachten. Door de aanwezigheid van een zwembad, een binnen speelruimte en de organisatie van kinderactiviteiten is Cuevas La Granja bijzonder geschikt voor een verblijf met kinderen. Uitgebreide informatie over cursussen op aanvraag. Cuevas la Granja biedt de mogelijkheid te verblijven op basis van half of vol pension. Wij informeren u graag over de geldende tarieven. Vivencia Travel gasten ontvangen een welkomstdrankje in het restaurant of een bezoek aan een grot wijnkelder (o.b.v. beschikbaarheid).
Wilt u meer informatie over deze accommodatie of wenst u gebruik te maken van specifieke faciliteiten of diensten, neemt u dan gerust contact met ons op.