Bel ons: +31 (0)342 84 24 39
 
Of laat u terugbellen »
Vraag deze reis aan.

Deze reis aanvragen

Vraag deze reis aan en wij stellen voor u een offerte op maat samen

Neem contact met mij op.

Neem contact met mij op

Wilt u meer weten over deze reis of wilt u telefonisch reserveren?


Al onze fly drive arrangementen kunnen geheel aangepast worden aan uw persoonlijke wensen.

Desgewenst kunt u kiezen voor een verlenging van uw reis, een andere route of verblijf in luxere kamers.

Wij doen u graag vrijblijvend een voorstel!

Oude tijden herleven in historische Paradores

Luxe rondreis langs de meest historische staatshotels in oude paleizen en forten...
Aantal dagen: 8 (7 nachten)
Prijsindicatie (i): van €1.545,- tot €1.665,- per persoon (o.b.v. 2 personen in een 2-persoonskamer)
Reisperiode: heel 2012
Verzorging: op basis van logies, ontbijt en diner
Bereikbaarheid: retourvlucht Amsterdam - Malaga (dagelijks vertrek mogelijk), huurauto ter plaatse
Inbegrepen in deze reis:
De reis is inclusief vlucht (all-in). De reis is inclusief verblijf in een kleinschalige, karakteristieke accommodatie. De reis is inclusief huurauto. De reis is inclusief informatiepakket met een reisgids, reistips, wegenkaart, routebeschrijvingen, een dagboekje en een cadeaubon voor een gratis reisfotoalbum.


Verwonder u tijdens deze 8-daagse selfdrive rondreis over de schoonheid van de meest historische staatshotels van Andalusië. ‘Art of the State’ in zijn meest pure vorm. De reis door het hart van Andalusië voert u langs Granada, Carmona, Jaén en Ubeda, behorend tot de meest historische steden van de omgeving. In de Paradores herleeft u oude tijden onder het genot van hedendaagse luxe. Het diner, dat geserveerd wordt in prachtige zalen en kamers, is inbegrepen.

Reisprogramma

Dag 1 tot 2 - (Amsterdam -) Malaga - Granada - Parador de Granada - 150 km

U vliegt met een rechtstreekse vlucht naar Malaga. Na aankomst op de luchthaven neemt u de huurauto in ontvangst en rijdt u naar Parador de Granada in Granada. De Parador is gelegen tussen de romantische paleistuinen van het Generalife in het wereldberoemde Alhambra, een intrigerend en historisch bouwwerk vol pracht en praal. Middenin deze fantasiewereld, vol prachtige tuinen, geurende bloemen en klaterende waterpartijen, aan de voet van de Sierra Nevada verblijft u 2 nachten in deze meest exclusieve Parador van Spanje. Naast het Alhambra kunt u een bezoek brengen aan Albayzin of de zigeunerwijk Sacromonte met haar grotwoningen.

 

Dag 3 tot 4 - Granada - Carmona - Parador de Carmona - 230 km

De mooie route voert u langs Antequera naar Carmona. Onderweg passeert u Osuna, een klein maar bijzonder stadje met prachtige barok herenhuizen en een indrukwekkend klooster uit de Spaanse renaissance. Neem plaats op een van de bankjes van het Plaza Mayor, waar de inwoners van Osuna samenkomen om ‘pipas’ te eten. Even verder op de vruchtbare vlakte van de rivier Corbones ziet u op een heuvel Carmona opdoemen. Een charmant oud stadje dat opvalt vanwege haar monumentale gebouwen en sporen uit een rijke geschiedenis van vele culturen. U verblijft in de luxe Parador de Carmona, gevestigd in een 14e-eeuws Arabisch fort.

Dag 5 - Carmona - Jaén - Parador de Jaén - 220 km

De 5e dag wordt u in de provincie Jaén verwelkomd door de prachtige glooiende heuvels van Jaén met haar eindeloze velden olijfbomen. U rijdt door naar Parador Castillo de Santa Catalina in Jaen, centraal gelegen op een heuvel met uitzicht over de vlakte van de rivier Guadalquivir. U heeft de tijd om bij te komen van de reis (2,5 uur) of een wandeling te maken door de beschermde natuurgebieden Sierra Mágina of de Sierras de Cazorla. Ook de Parador biedt volop mogelijkheden om u te ontspannen. In de avond kunt u in de in Arabische stijl ingerichte eetzaal genieten van het diner.

Dag 6 tot 7 - Jaén - Ubeda - Parador de Úbeda - 60 km

Vandaag reist u in ongeveer een uur naar Parador de Ubeda, waar u de laatste 2 nachten van uw reis verblijft. U verkent de prachtige Renaissance ‘zusterstadjes’ Ubeda en Baeza. Deze stadjes zijn het stralende middelpunt van Jaén en staan bekend om haar eeuwenoude cultuur met tal van indrukwekkende kerken en paleizen. Beide stadjes behoren tot het Werelderfgoed van UNESCO.

 

Dag 8 - Ubeda - Malaga - 265 km

U reist in ongeveer 3 uur terug naar de luchthaven van Malaga. U levert ter plaatse uw huurauto in en vliegt terug naar Amsterdam. Het einde van een historische reis!

Accommodaties

-> Parador de Granada, Double/Twin Standard
-> Parador de Carmona, Double/Twin Standard
-> Parador de Jaén, Double/Twin Standard
-> Parador de Úbeda, Double/Twin Standard

Inclusief

-> Vluchten met Transavia of Vueling in de economy class

-> Luchthavenbelastingen en -toeslagen

-> Ruimbagage 20 kg. per persoon

-> Verblijf zoals beschreven

-> Verzorging op basis van ontbijt en diner

-> Autohuur categorie A (met airconditioning en uitgebreide basisverzekering)

-> Reisgids en gedetailleerde wegenkaart van Andalusië

-> Uitgebreid Vivencia informatiepakket met o.a. reistips, reisdagboek en routebeschrijvingen

-> Cadeaubon t.w.v. €25,- voor een luxe reisfotoalbum

Exclusief

-> Reis- en/of annuleringsverzekering (eventueel verzekeringen via ons bij te boeken)

-> Reserveringskosten €12,50 per persoon met een maximum van €25,- per boeking

-> Lunch en drankjes

-> Brandstof, eventuele tolgelden en parkeerkosten en eventuele extra verzekeringen huurauto

Opties

-> Dit reisvoorstel is geheel aan te passen aan uw persoonlijke wensen. Desgewenst kunt u kiezen voor een verlenging of verkorting van uw reis, een andere klasse auto of vlucht, een luxere kamer, uitgebreidere verzorging, uitbreiding van het aantal accommodaties etc. Informeert u bij ons naar de mogelijkheden.

-> U kunt ook kiezen voor een retourvlucht via Granada. U bespaart hiermee reistijd en brandstofkosten ter plaatse, maar vanwege de dure vliegtickets naar Granada zal de reissom ruim hoger uitvallen.

-> Vertrek vanaf Rotterdam of Eindhoven is mogelijk.

-> Desgewenst kunt u ervoor kiezen aan het begin van uw reis een extra nacht bij te boeken in Parador de Malaga. U rust dan uit van uw reis naar Malaga en reist pas de volgende ochtend verder naar Ubeda, het officiële beginpunt van uw reis.

-> Informeer bij ons naar de lagere tarieven voor kinderen.

-> Voor deze reis is uitbreiding naar volpension mogelijk.

Toelichtingen

-> Autohuur, inclusief: • ongelimiteerd aantal kilometers • uitgebreide basisverzekering (en gedeeltelijke afkoop eigen risico) schade of diefstal (CDW & TP) • luchthaventoeslag • belastingen (BTW). Niet inbegrepen zijn opties als kinderzitje, navigatiesysteem of extra bestuurder. Optioneel ter plaatse af te sluiten: • volledige afkoop eigen risico schade of diefstal (SUPER CDW & TP) • Persoonlijke Inzittenden Verzekering (PAI) of aanvullende PIV (SUPER PAI).

-> Dit reisvoorstel is gebaseerd op 2 personen in een 2-persoonskamer en onder voorbehoud van beschikbaarheid en onvoorziene prijswijzigingen. De prijs is afhankelijk van het seizoen waarin u reist. De 'tot' prijs is bedoeld om u een indicatie te geven van de prijs in het hoogseizoen, maar kan hoger uitvallen indien u bijvoorbeeld wenst te reizen tijdens lokale of internationale feestdagen of wenst te vliegen op zondag. Wij informeren u graag over de meest gunstige tarieven.

-> Vanwege de voorwaarden van Paradores kan voor deze reis een afwijkende aanbetaling gelden.

-> Indien in geselecteerde Paradores kortingen gelden, dan wordt u hierover geïnformeerd.

-> In verband met de erg beperkte beschikbaarheid van de exclusieve Parador de Granada adviseren wij u deze reis tijdig, d.w.z. minimaal 3 tot 6 maanden van tevoren te boeken.

-> Mocht u een bezoek aan het Alhambra willen brengen, dan adviseren wij u de tickets van te voren te reserveren via www.alhambra-tickets.es, omdat het Alhambra vaak al lang van te voren is volgeboekt. U voorkomt hiermee ook een lange wachttijd aan de kassa. Mocht u hulp nodig hebben bij het reserveren, laat het ons dan weten.

 

Wat wilt u nu doen?

-> Direct een offerte op maat aanvragen

-> Contact met ons opnemen of teruggebeld worden

 

Waarom uw reis bij Vivencia Travel boeken?

· Zekerheid dat alles goed geregeld is. Mocht er onverhoopt iets misgaan tijdens uw reis, dan zijn wij uw vaste aanspreekpunt.

· U bent geen tijd kwijt aan het plannen en organiseren van uw reis. Wij doen dit voor u!

· Deskundig maatwerk advies. Uw reis wordt afgestemd op uw persoonlijke wensen en voorkeuren.

· Elke bestemming kennen wij van binnen en van buiten. Daardoor kunnen wij u met onze specialistische kennis de beste en mooiste plekjes adviseren, maar weten wij juist ook wat u beter kunt mijden.

· U reist in een rustig tempo en heeft zo voldoende tijd om de omgeving helemaal te beleven.

· U verblijft in kleinschalige, karakteristieke en unieke accommodaties, welke allemaal persoonlijk door ons zijn bezocht en waarvan Vivencia Travel in de meeste gevallen de enige Nederlandse reispartner is.

· Al onze accommodaties voldoen aan hoge eisen op het gebied van ligging, kwaliteit en service. Middels regelmatige kwaliteitscontroles kunnen wij uw verwachtingen blijven waarmaken!

· Elke reis bevat een uitgebreid informatiepakket met alles wat u nodig heeft: een reisgids, reistips, een wegenkaart, routebeschrijvingen, een reisdagboek en algemene informatie voor uw reis. Verder ontvangt u een cadeaubon waarmee u uw belevenis kunt vereeuwigen.

Klik voor een vergroting
van deze routekaart